Головна » 2013 » November » 23
   До Дня пам’яті жертв голодоморів 23 листопада у Любомльському краєзнавчому музеї відбулися вечір-реквієм «Криваве сонце понад стінами плачу», відкриття однойменної документальної виставки музею та книжкової виставки районної бібліотеки «Свічка плакала – в скорботі».
   „Консерватизм і геополітичні стратегії у Центральній і Східній Європі” – під такою назвою 22-23 листопада у Києві та Житомирі проходив V міжнародний науковий семінар пам’яті В’ячеслава Липинського, у якому взяв участь завідувач Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського Віталій Кушнір.
   Під такою назвою в Іваничівському історичному музеї відкрито тематичну виставку, яка розкриває одну з найбільш трагічних сторінок  історії українського народу – Голодомор 1932–1933 років. 23 листопада спільно з дітьми та працівниками Будинку дитячої і юнацької творчості було проведено годину пам’яті «Минуле стукає в наші серця».