Головна » 2013 » November » 28
   У Ковельському міському історичному музеї відкрита тематична виставка картин „Останні хризантеми” ковельської художниці Оксани Онищенко. В експозиції представлено десять художніх творів із зображенням квітів, виконаних олійними фарбами.
   У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки діє виставка «Луцькі стежки Лесі Українки мовою поштових листівок».
   Нещодавно в Луцьку на вулиці Кафедральній, 12 відкрили Музей жертв тоталітарних режимів. Його створили на базі Волинського технікуму Національного університету харчових технології згідно з рішенням обласної ради, – пише «Волинь-нова».
ВРАЖЕННЯ ПЕРШИХ ВІДВІДУВАЧІВ
   Відбулося святкування 140-річчя Купичівської школи та відкриття у цьому навчальному закладі вже третього музею!