Головна » 2013 » Листопад » 28 » „Останні хризантеми” від Оксани Онищенко у Ковельському музеї.
„Останні хризантеми” від Оксани Онищенко у Ковельському музеї.
У Ковельському міському історичному музеї відкрита тематична виставка картин „Останні хризантеми” ковельської художниці Оксани Онищенко. В експозиції представлено десять художніх творів із зображенням квітів, виконаних олійними фарбами.

Оксана Онищенко – самобутня художниця, із відповідною фаховою освітою – закінчила Київську Академію Мистецтв, отримавши диплом архітектора-художника.
Учасниця і співорганізатор близько ста пленерів художників в Україні і Європі, регіональних, обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок. Працює в техніці олійного живопису. Її улюблений жанр – міський пейзаж.
Композиційне рішення робіт, колористичне багатство палітри відображають глибокий внутрішній світ мисткині, яка мріє про те, щоб глядач побачив і сприйняв світ її очима.

Запрошуємо ковельчан та гостей міста відвідати виставку картин місцевої художниці Оксани Онищенко. Виставка експонується в Ковельському історичному музеї (вул. Олени Пчілки, 11). Музей працює щодня, крім суботи, з 9.00 до 17.00.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 1007 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0