Головна » 2013 » November » 22
   22 листопада голова Камінь-Каширської райдержадміністрації побував на виставці „Голодомор в Україні 1932 – 1933 років та його трагічний наслідок”, презентованій Камінь-Каширським районним народним краєзнавчим музеєм.
   22 листопада у Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового відбувся урок-реквієм до 80-річчя Великого Голодомору «Голгофа голоду 1932–1933 років: розгойдані дзвони пам’яті». Проведення його організували головний спеціаліст районного відділу освіти Олександр Томаченко та директор музею Олександр Мельник.
   Офіційне відкриття Музею жертв тоталітарних режимів відбулось сьогодні, 22 листопада. Створили його на базі Волинського технікуму Національного університету харчових технологій.