Головна » 2013 » November » 13
   У Володимир-Волинському історичному музеї 13 листопада відбулося відкриття мистецької виставки творчих робіт художника, архітектора, педагога Георгія Петровича Косміаді (1886-1967) «Музика кольору».
   У Волинському краєзнавчому музеї функціонує виставка «Традиційне вбрання волинян та поліщуків». Музейники вирішили відійти від канонів і зробити по ній нетрадиційну екскурсію, – йдеться в повідомленні, опублікованому в групі Відділу етнографії музею в Fаcebook.
   12 листопада у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбувся дитячий ранок „День Синички” та екологічна акція „Зустріч зимуючих птахів”.
  До Волинського краєзнавчого музею надійшло рішення постійної комісії з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури, засобів масової інформації Волинської обласної ради від 31.10.2013 року № 32/3 „Про музей жертв тоталітарного режиму”.