Головна » 2013 » Листопад » 13 » Про музей жертв тоталітарного режиму.
Про музей жертв тоталітарного режиму.
Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури, засобів масової інформації

від 31.10.2013 № 32/3
          м. Луцьк

Про музей жертв тоталітарного
режиму

Заслухавши інформацію директора Волинського технікуму Національного університету харчових технологій І. В. Корчука, депутата обласної ради О. В. Пирожика, щодо заходів зі створення музею, присвяченого пам’яті жертв тоталітарних режимів,
беручи до уваги рекомендації комісії від 28.03.2013 № 24/5,

постійна комісія ВИРІШИЛА

1. Інформацію взяти до відома.
2. Рекомендувати директорові Волинського технікуму Національного університету харчових технологій І. В. Корчуку організувати урочисте відкриття «Музею жертв тоталітарних режимів».
3. Рекомендувати управлінню культури обласної державної адміністрації спільно з Волинським краєзнавчим музеєм:
3.1. Здійснювати організаційно-методичний супровід процесу облаштування музейної експозиції.
3.2. Сприяти технікуму в поширенні інформації про «Музей жертв тоталітарних режимів» в мережі Інтернет за допомогою порталу «Музейний простір Волині» (https://volyn-museum.com.ua).

Голова комісії                                                                  Р. П. Карпюк
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1110 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0