Головна » 2013 » Листопад » 23 » ДОПОКИ ПАМ’ЯТЬ В СЕРЦІ НЕ ЗГАСАЄ.
ДОПОКИ ПАМ’ЯТЬ В СЕРЦІ НЕ ЗГАСАЄ.
Під такою назвою в Іваничівському історичному музеї відкрито тематичну виставку, яка розкриває одну з найбільш трагічних сторінок  історії українського народу – Голодомор 1932–1933 років.

23 листопада спільно з дітьми та працівниками Будинку дитячої і юнацької творчості було проведено годину пам’яті «Минуле стукає в наші серця».

На заході говорили про масштаби трагедії українського народу та уроки історичної правди, як процесу оновлення та очищення народної пам’яті. Переглянули фотослайди та відеозаписи свідчень очевидців цих страшних подій, оглянули виставку літератури на дану тему.

Пізніше учасники заходу приєдналися до мітингу-реквієму та громадської панахиди, яка відбулася на центральній площі селища. Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.
Лариса Куль,
завідувач Іваничівського історичного музею
Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 934 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1