Головна » 2015 » December » 19 » Запрошують на презентацію волонтерського календаря
Запрошують на презентацію волонтерського календаря

Луцькі волонтери створили календар «Україна 2016. Перезавантаження». До його підготовки долучився і Волинський краєзнавчий музей, який надав матеріали зі своєї фондової етнографічної колекції, а науковці музею Людмила Мірошниченко-Гусак та Валентина Машлай взяли участь у його створенні.

Волонтерка Оля Валянік

Активістка Юлія Пащенко

У неділю, 20 грудня з 16:00 до 18:00 год., в приміщенні Волинської бібліотеки імені Олени Пчілки відбудеться презентація благодійного календаря «Україна 2016: Перезавантаження», – повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

«Календар був спеціально створений для допомоги українському війську командою волинських фотографів, стилістів та дизайнерів. Моделями погодилися стати відомі волинські волонтери, бійці АТО та журналісти. Всі кошти, виручені від продажу календаря, будуть використані на потреби АТО», – повідомила волонтерка Юлія Євпак.

На відвідувачів презентації чекає патріотичний концерт у виконанні молодих луцьких гуртів, тематична фото сесія, виставка фоторобіт та власне продаж календарів.

Захід триватиме з 16:00 до 18:00 за адресою: вулиця Шопена, 11, на 2-му поверсі.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1005 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2