Головна » 2016 » May » 12 » Загальноєвропейська акція «Ніч музеїв – 2016» відбудеться в обласному музеї
Загальноєвропейська акція «Ніч музеїв – 2016» відбудеться в обласному музеї

Волинський краєзнавчий музей запрошує взяти участь у культурно-мистецькій акції «Ніч у музеї. Тут живе історія…», приуроченій до Міжнародного дня музеїв.

Усі, хто 17 травня з 18:00 до 22:00 години завітають до Волинського краєзнавчого музею, матимуть змогу стати учасниками театралізованої екскурсії експозиційними залами відділу давньої історії та послухати розповіді від історичних персонажів різних часів.

В конференц-залі музею на гостей цього вечора чекають майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки від Тетяни Тищенко, глиняних оберегів від Анатолія Філозофа, огляд фотовиставки про життя нашого міста від Олександра Котиса, музичний супровід від Андрія Ляшука та Олександра Хмільовського з авторським проектом «Згадай своє Небо».

У залах, присвячених сучасним подіям в Україні, проходитиме зустріч з активістами Майдану та бійцями АТО.

За чаюванням відбудеться читання авторських віршів та виконання пісень.

У дворі музею проходитимуть атракції із залученням костюмованих персонажів різних історичних епох.

Всі бажаючі матимуть змогу придбати сувенірну продукцію та зробити фото на пам’ять з історичними героями.

Чекаємо усіх бажаючих.

Телефон для довідок: (0332) 24-75-82

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 679 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1