Головна » 2015 » February » 9 » Виставка солом’яних виробів у Торчинському музеї
Виставка солом’яних виробів у Торчинському музеї

Серед багатьох українських видів мистецтва чільне місце займає плетіння. З покоління в покоління передається інформація про техніку, матеріали цієї справи. Для багатьох мешканців нашого краю плетіння стало захопленням, відпочинком від щоденних клопотів, можливістю поринути у світ душевного спокою. До таких належить житель села Буяни Луцького району Микола Володимирович Гаврильченко, виставка солом’яних робіт якого діє у Торчинському народному історичному музеї імені Г. О. Гуртового.

На виставці можна побачити майстерно сплетені брилі, вироби, які можуть стати доповненням домашнього інтер’єру (чаша, вази, рамочки до картин). Привертають увагу своєю оригінальністю черевички, кожен з них відрізняється за формою та розміром. Є тут і плетені мисочки, стаканчики, кошечки та інші господарські речі.

Виставку можна оглянути до початку травня 2015 року.

Джерело: Торчинський народний історичний музей імені Г.О.Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 860 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4