Головна » 2016 » May » 19 » Відбувся Шостий музейний круглий стіл на тему „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”

Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки започаткував у 2010 році проведення музеєзнавчих круглих столів з нагоди Міжнародного дня музеїв. 18 травня 2016 року Волинський краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провели Шостий музейний круглий стіл на тему „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика” (програма тут). У науковому заході взяли участь працівники музеїв та заповідників України, викладачі кафедри, студенти.

Під час засідання круглого столу прозвучали доповіді з актуальних теоретичних питань музеєзнавства, зокрема, про здобутки і втрати музеїв Волинської області в роки Незалежності України, традиції та інновації музеїв Волині у представленні музейної інформації відвідувачам, про акцію „Музейна подія року” як фактор сприйняття музеїв у суспільстві, вимоги до розробки музейних заходів, методичні принципи, засоби та форми роботи з дітьми молодшого шкільного віку у музеї, матеріали з фондів музеїв, туристичні ресурси музеїв та заповідників, досвід культурно-освітньої та популяризаторської діяльність музеїв та ін.

Матеріали доповідей круглого столу будуть опубліковані у сьомому випуску „Волинського музейного вісника”.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1201 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4