Головна » 2016 » May » 29 » Відбулася ХІІ наукова конференція «Любартівські читання»
Відбулася ХІІ наукова конференція «Любартівські читання»

27 квітня 2016 року в Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбулась щорічна наукова конференція «Любартівські читання», присвячена 400-річчю кафедрального костелу Святих апостолів Петра і Павла.

У роботі конференції взяли участь понад 60 науковців з Києва, Львова, Луцька, Рівного, Острога, Володимира-Волинського. Було заслухано ряд наукових досліджень в галузі археології, архітектури та краєзнавства Волині. Слід відзначити високий науковий рівень конференції , адже у її роботі взяли участь 5 докторів наук та 22 кандидати наук.

До початку роботи конференції видано збірник її матеріалів.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 839 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1