Головна » 2013 » Лютий » 7 » Видано книгу-альбом „Музей волинської ікони”.
Видано книгу-альбом „Музей волинської ікони”.

2013 рік – рік 20-річчя створення Музею волинської ікони. Протягом року заплановано чимало наукових і мистецьких заходів. Першим втіленим проектом цієї програми стало видання у січні 2013 року на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою „Українська книга” 2012 року у видавничому домі „АДЕФ Україна” книги-альбому „Музей волинської ікони”, який репрезентує твори волинського іконопису, релігійного живопису західноєвропейської традиції, церковної різьби та скульптури XVI-початку ХІХ ст. з колекції Музею волинської ікони у Луцьку.
Видання знайомить з унікальними волинськими іконами, які складають скарбницю духовної спадщини Волині, є безцінним надбанням українського народу, джерелом світлої радості і духовного удосконалення. У книзі представлена унікальна пам’ятка візантійського мистецтва ХІ ст. – Холмська ікона Богородиці, шанована у християнському світі як Чудотворна.
Книга видана на високому поліграфічному рівні, містить науково-пізнавальну інформацію про кожен представлений твір.

Джерело: сайт Музею волинської ікони
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 924 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.7/3