Головна » 2015 » Лютий » 27 » Видано „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2015 рік”
13:19
Видано „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2015 рік”
Видано „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2015 рік”

   Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено і видано: Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2015 рік / упр. культури Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; Волин. ДОУНБ ім. Олени Пчілки ; ред.-упоряд.: Є. І. Ковальчук, А. А. Понагайба. – Луцьк : Терези, 2014. – 230 с. (див. тут).

   „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині” видається з 1991 року. До нього включаються матеріали про визначні події історії, громадсько-політичного і культурного життя області, ювілеї видатних уродженців краю та відомих діячів, життя і діяльність яких пов’язані з Волинню.

   Посібник відкривається хронологічним переліком пам’ятних дат на 2015 рік. Про основні події подаються: дата, назва, авторська текстова довідка, список літератури, у якому вказуються документи, книги, статті зі збірників і періодичних видань, довідники та бібліографічні посібники. У „Календарі” подані покажчик імен видатних діячів, представлених у ньому, списки авторів, які брали участь у написанні історичних і біографічних довідок, та укладачів, та вперше з історії випуску видання – географічний покажчик.

   Видання буде корисним для культосвітніх працівників, викладачів, студентів, краєзнавців.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 473 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]