Головна » 2015 » December » 4 » В обласному музеї діє виставка робіт людей, які бачать руками
В обласному музеї діє виставка робіт людей, які бачать руками

У Волинському краєзнавчому музеї діє виставка «Бачимо руками», відкрита до Міжнародного дня інвалідів. На виставці представлені творчі роботи членів УТОС: Маліц Галини (м. Нововолинськ); Ланевича Романа, Кушнір Світлани, Кручик Лілії (Луцький консультпункт міжобласної школи для сліпих і слабозорих); Дороніної Ліди, яка в’язані речі передає у зону АТО.

Міжнародний день інвалідів відзначають 3 грудня. Його проголосила Генеральна асамблея ООН в 1992 році. Проведення цього дня в Україні встановлено Указом Президента від 27.11.1993 року. Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем людей з обмеженими можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 710 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3