Головна » 2015 » December » 10 » У Володимир-Волинському музеї говорили про розвиток декоративно-прикладного мистецтва

8 грудня у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася зустріч працівників культури і мистецтва міста, ініційована відомим майстром-художником Анатолієм Бойком, у якій взяли участь Сергій Шишкін, Андрій Шоцький, Микола Матусевич, Ігор Мацюк, Іван Кечма, Орися Вознюк, Олексій Кумецький.

Присутні піднімали питання ефективної взаємодії місцевої влади з майстрами декоративно-прикладного мистецтва. Анатолій Бойко поділився своїм баченням розвитку культурно-мистецького простору Володимирщини, а також особистими планами, серед яких – навчання талановитих дітей, підвищення туристичної привабливості древнього Володимира. Присутні оглянули роботи Анатолія, які принесли нашому земляку всеукраїнське визнання.

Джерело: Володимир-Волинський міськвиконком

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 859 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0