Головна » 2015 » February » 20 » У Нововолинському музеї вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО, ВІДЕО)
У Нововолинському музеї вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 20 лютого, – річниця наймасовіших розстрілів на столичному Євромайдані. Акції пам’яті Героїв Небесної сотні проходять у багатьох містах України. Вшанували захисників Вітчизни і нововолинці.

Зокрема, вранці у Нововолинському міському історичному музеї відбувся урок-реквієм під назвою «Небо падає. Не мовчи. Мільйони нас. Ми спіймаєм» для студентів Нововолинського електромеханічного коледжу.

Розпочали захід із виконання державного гімну України.

Про трагічні події Революції Гідності розповіли ведучі заходу Ірина Костюк та Тетяна Марценюк.

На захід також були запрошені місцева художниця Віра Здрок. Вона - автор портрету Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського, котрий загинув 20 лютого у столиці на вулиці Інститутській.

Нововолинський поет, майданівець Анатолій Поліщук присвятив подіям Революції Гідності збірку «Спасибі, люди, за майдан», вірші з якої він прочитав присутнім.

Безсмертні душі загиблих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, адже Герої не вмирають!

Джерело: Нововолинська міська рада

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 935 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3