Головна » 2015 » December » 4 » У музеї буде Кав’ярня… Кресова
У музеї буде Кав’ярня… Кресова

7 грудня о 17.30 год. у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться мистецький захід «Кав’ярня Кресова». Організатори Волинське обласне товариство «Барви Рубежів» спільно з Волинським краєзнавчим музеєм.

На захід запрошені: народні артисти України Микола Гнатюк та Василь Чепелюк, відома співачка Волині Тетяна Ціхоцька, артисти Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Мирослав Юзефович, Лариса Пивачук, дирекція Волинського академічного обласного театру ляльок, заслужений працівник культури України Ірина Циганкова та викладачі Луцької музичної школи №1 імені Ф.Шопена, члени польського товариства «Барви Рубежів», працівники Волинського краєзнавчого музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 758 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1