Головна » 2018 » May » 12 » У Луцьку за участі музейників розкажуть про головні дати цього року
У Луцьку за участі музейників розкажуть про головні дати цього року

Волинський краєзнавчий музей, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти та Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки 15 травня проводять презентацію видання «Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2018 рік», – повідомляє «Волинь-нова».

Видання представлятимуть ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко, редактори-упорядники: кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею Євгенія Ковальчук та завідувач відділу краєзнавчої роботи Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Алла Понагайба; двоє з авторів історичних та біографічних довідок видання: провідний науковий співробітник відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею Сергій Лис та завідувач науково-дослідної лабораторії соціологічних досліджень та розвитку освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Романчук.

У презентації візьме участь Богдан Свереда, завідувач народного етнографічного музею «Світлиця» луцької гімназії № 14 імені Василя Сухомлинського, учитель-методист, заслужений працівник освіти України, Почесний громадянин міста Луцька, основні віхи життя, педагогічна та громадська діяльність якого розкриті у ювілейних (до 70-річчя та 75-річчя від дня народження) нарисах «Календаря знаменних і пам’ятних дат Волині» на 2013 та 2018 роки.

«Календар знаменних і пам’ятних дат Волині» виходить з 1991 року. Експонуватиметься виставка цих календарів з 1991 до 2018 року, краєзнавчих видань, праць Богдана Свереди.

Презентація відбудеться 15 травня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. Винниченка, 31). Початок о 14.00, ауд. № 5.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 514 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0