Головна » 2015 » February » 4 » У Луцьку побільшало відвідувачів у музеях
У Луцьку побільшало відвідувачів у музеях

Найбільше Луцьк відвідують туристи із Польщі, Білорусі, Литви та США. Про це розповіла начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда під час засідання виконкому Луцькради, – інформує «Волинська правда».

Так, кількість людей, що відвідали луцькі музеї, зросла. Луцькі музеї станом на 1 грудня 2014 року відвідали 138 тисяч 205 осіб. Така тенденція спостерігається кожного року. Дещо спала відвідуваність Луцького замку через відміну фестивалів через ситуацію в країні.

Центр туристичної інформації відвідали 1342 туристів, для порівняння - у 2012 році центр відвідало лише 240 осіб. Найчастіше центр відвідують туристи із Києва, Вінниці, Львова, Житомира тощо. Також приїздять туристи із Литви, Польщі, Білорусі та США.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 838 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3