Головна » 2018 » May » 21 » У Камінь-Каширському районі відзначили Міжнародний день музеїв
У Камінь-Каширському районі відзначили Міжнародний день музеїв

З нагоди Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня, у Камінь-Каширському народному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід.

Серед присутніх – голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус, міський голова Василь Бондар, керуючий справами районної ради Валерій Хитрик, начальник відділу культури райдержадміністрації Євгенія Сидорчук, директор районного народного краєзнавчого музею Наталія Пась, представники молодого покоління, громадськість.

Першочергово керівники району привітали Наталію Олександрівну з професійним святом.

– Музеї – це, перш за все, безцінне джерело матеріальної та духовної культури, історичної спадщини нашого народу. Відтак, завдяки вашій благородній справі створена своєрідна «машину часу», яка дозволяє перенести наші уявлення у минувшину. Щира подяка вам за професіоналізм і подвижництво, – зазначив голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук.

До уваги присутніх була представлена виставка картин «За мотивами життя», автором якої є житель міста Іван Коник.

Джерело: Камінь-Каширська райдержадміністрація

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 517 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0