Головна » 2018 » May » 23 » Театрально-музейна зустріч «МАЙСТРИ І ТЕАТРАЛИ: МИ ЛЮБИМО ТЕАТР…»
Театрально-музейна зустріч «МАЙСТРИ І ТЕАТРАЛИ: МИ ЛЮБИМО ТЕАТР…»

24 травня о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї на виставці «Театр і Майстер» відбудеться театрально-музейна зустріч «МАЙСТРИ І ТЕАТРАЛИ: МИ ЛЮБИМО ТЕАТР…» з професіоналами і любителями театру.

Ми часто пов’язуємо театр лише з грою акторів, які презентують готовий продукт – виставу для глядача. Пропонуємо познайомитись з театральною кухнею, поговорити про те, як твориться вистава. Як готуються театральні костюми, театральний реквізит, як відбувається оформлення простору сцени, компонування сценічних реквізитів. Хто над цим працює?

Поспілкуємось і представимо театральні раритети (свої колекції автографів, фотографій, театральних програмок і афіш, буклетів, театральних квитків, ін.).

У сценарії зустрічі:
- виступ юних акторів – вихованців Творчої студії Наталії Журавльової БО «Творчість заради життя»;

- перегляд виставки «Театр і Майстер»;
- зустріч з Майстром;
- фотосесія: селфі в театральній рамі.

Бажаючі зможуть поповнити фонди музею своїми дарунками.

Чекаємо на вас у Волинському краєзнавчому музеї за адресою м. Луцьк, вул. Шопена, 20.

За інформацією просимо звертатися: Євгенія Ковальчук 24-56-19.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 543 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0