Головна » 2012 » Травень » 29 » Створення Волинським краєзнавчим музеєм інтернет-порталу „Музейний простір Волині” – серед найкращих музейних подій України 2011 року.
17:09
Створення Волинським краєзнавчим музеєм інтернет-порталу „Музейний простір Волині” – серед найкращих музейних подій України 2011 року.
Створення Волинським краєзнавчим музеєм інтернет-порталу „Музейний простір Волині” – серед найкращих музейних подій України 2011 року.
29 травня 2012 року в Музеї книги і друкарства України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців VІІ Всеукраїнської акції «Музейна подія року» та учасників Програми підтримки музейних працівників на 2012-2013 роки.
Організаторами цих подій є Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» та ГО «Український центр розвитку музейної справи». Партнерами Акції другій рік поспіль виступили Польський інститут у Києві та Асоціація благодійників України.
У заході взяли участь Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, заступник Міністра культури України Тимофій Кохан, директор Польського інституту в Києві Ярослав Годун, а також провідні музейні фахівці з різних регіонів України.
27 музейних проектів, що відбулися протягом 2011 року, змагалися за звання кращих. Найдостойніші події обирали близько 80 експертів з усіх областей України.
ПЕРЕМОЖЦІ
VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ "МУЗЕЙНА ПОДІЯ РОКУ"
 
І місце - Міжнародна конференція «Громадська реформа музейного менеджменту та маркетингу в Україні» (МФ «Відродження», БФ «Розвиток України», ГО «Український центр розвитку музейної справи», Київ, 14–17 березня 2011 р.)
 
ІІ місце - III Всеукраїнський музейний фестиваль «Музеї України у всесвітньому культурному просторі» (Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького, 16–19 вересня 2012 р.)
 
ІІІ місце - Створення інтернет-порталу «Музейний простір Волині» (Волинський краєзнавчий музей, м. Луцьк)
 
  Після закінчення церемонії нагородження переможців пройшов семінар для музейних працівників на тему «Пам'ять оживляє музей: музеєфікація історичного середовища та культури повсякденності», який є вступом до початку нового конкурсу від Польського інституту в Києві. Фахівець з усної історії - Аліція Ванцеж-Ґлюза (Республіка Польща) – розказала про значення усної історії та першоджерел різних типів для історії повсякденності окремого регіону, а також про приклади успішних дослідницьких та освітніх проектів, реалізованих громадами населених пунктів Польщі на базі музеїв.
 
Довідка. Всеукраїнська акція «Музейна подія року» започаткована у 2006 році й щороку реалізується Українським центром розвитку музейної справи та Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000». Головною метою проекту є привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій музейної галузі, а також стимулювання музейних колективів до якнайкращої презентації своїх проектів.
 
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 793 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]