Головна » 2012 » Травень » 25
Відбулася історико-краєзнавча конференція „Кореччина в складі Погорини і Волинської землі”.
У місті Корці відбулася історико-краєзнавча конференція "Кореччина в складі Погорини  і Волинської землі", організована відділом культури і туризму Корецької районної державної адміністрації та Корецьким районним історичним музеєм. У краєзнавчих читаннях взяли участь українські дослідники з Києва, Рівного, Луцька, Корця та польські науковці з Любліна.
Коло питань, висвітлених під час конференції, охоплювало широкий хронологічний діапазон і тематику, пов'язану з історією сучасного Корецького району. Серед виступів окремим блоком виділялися повідомлення археологів - працівників ДП "Рівненська старовина" та ДП "Волинські старожитності", музейних співробітників.