Головна » 2012 » Травень » 23
Загинув Борис Григорович Возницький.
   Музейні працівники Волині з глибоким сумом сприйняли звістку про трагічну загибель Бориса Григоровича Возницького – директора Львівської національної галереї мистецтв, Героя України, лауреата Національної  премії імені Т.Г.Шевченка, заслуженого працівника культури України та заслуженого діяча культури Польщі, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України.
У Нововолинському історичному музеї відкрили виставку вишитих робіт Віктора Волинця.
   У Нововолинському історичному музеї урочисто відкрили виставку вишитих робіт Віктора Волинця „Крізь вушко голки долю переллю”. Так сталося, що сьогодні він в інвалідному візку. До цього 20 років  віддав роботі у правоохоронних органах, пройшов нелегкі дороги Афганістану. Проте не падає духом. Знайшов собі заняття для душі. Сьогодні у музеї вперше представлено понад сорок творчих доробків різної тематики: ті, що передають красу навколишнього світу, дитячі й картини  духовного спрямування, рушники, які вишивав на щастя і долю своїм донечкам.