Головна » 2012 » Травень » 11
У Волинському краєзнавчому музеї відбулася Міжнародна історико-краєзнавча наукова конференція „Україна та Волинь у наполеонівських війнах”.

11-12 травня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася міжнародна історико-краєзнавча конференція „Україна та Волинь у наполеонівських війнах”, присвячена 200-річчю війни 1812 року. Організаторами конференції виступили Волинський краєзнавчий музей, ДП „Волинські старожитності” та Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Захід зібрав науковців з різних куточків України, Росії та Польщі.

У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку „Волинь часів франко-російської війни 1812 року”.

З нагоди 200-річного ювілею війни 1812 року Волинський краєзнавчий музей запропонував нову виставку „Волинь часів франко-російської війни 1812 року”, яка була відкрита 11 травня 2012 року, у перший день міжнародної наукової конференції „Україна та Волинь у наполеонівських війнах”.