Головна » 2012 » Травень » 10
У Художньому музеї Луцька відкрито виставку творів художника Валентина Кирилкова.
   Валентин Феодосійович Кирилков належить до тієї генерації мистців, для котрих праця за мольбертом у тихій майстерні – головна програма творчого життя. Людина стримана й неговірка, він зазвичай віддає перевагу самій роботі над полотном, аніж розповідям про неї. Однак, уникаючи гучних фраз, імпозантних заяв, художник іде шляхом творчості послідовно й наполегливо.
У Волинському краєзнавчому музеї проведено тематичний захід до Дня Матері.
   Вже традиційно у другу неділю травня в Україні відзначається важливе свято – День Матері.
   10 травня 2012 року у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбувся тематичний вечір під назвою «Материнська свята доброта» (до Міжнародного дня Матері).
   Мета заходу – відроджувати традиції українського народу, виховувати любов, повагу до берегині роду – матері, встановити тісні зв’язки між батьками і дітьми.
   День Матері – міжнародне свято. Уперше офіційно встановлене Конгресом США 8 травня 1914 року. Після Першої світової війни це свято почали відзначати у