Головна » 2012 » Травень » 17
Нагороджено переможців обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та конкурсу „Музейний продукт – 2012”.
    У Волинському   краєзнавчому  музеї нагороджено переможців обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та конкурсу „Музейний продукт – 2012” Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Проведено Перший Волинський обласний музейний фестиваль „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
   16-17 травня 2012 року у м.Луцьку проведено Перший Волинський обласний музейний фестиваль „Музейний туристичний ресурс – 2012”, започаткований на базі Волинського краєзнавчого музею управлінням культури і туризму Волинської обласної державної адміністрації та Волинською обласною радою.
Проведено День депутата у музеях Луцька.
    Відбувся День депутата у музеях Луцька. Таку культурно-просвітницьку програму для обранців громади нашого міста організувала начальник відділу туризму Луцької міської ради, депутат Наталія Бунда.
У Волинському краєзнавчому музеї відбувся день відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня музеїв.
   У Волинському   краєзнавчому  музеї був День відкритих дверей на тему „Музеї у світі, що змінюється. Нові виклики, нове натхнення”, проведений в рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Відбулися презентації програм конкурсу „Музейний продукт – 2012” (фото).
   У рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012” у Волинському краєзнавчому музеї відбулися презентації програм конкурсу „Музейний продукт – 2012”, зокрема, програм „Мистецтво музейної експозиції”, „Музейні видання” та „Впровадження музейних програм, акцій, заходів (промоушен)”.