Головна » 2012 » Травень » 30
У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
   У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година, приурочена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який 5 червня відмічається  у багатьох країнах світу для того, щоб привернути увагу світової громадськості  до проблем довкілля.
До 65-их роковин акції „Вісла” у Волинському краєзнавчому музеї презентовано книгу та відкрито виставку.
   У Волинському краєзнавчому музеї, в ході пам’ятних заходів приурочених 65-им роковинам проведення заключного етапу депортації українців з етнічних земель у Польщі – акції „Вісла”, відбулися презентація книги кандидата історичних наук Олега Савчука „Свої серед своїх. Депортації українців з Холмщини і Підляшшя у 1944 – 1947 рр.” та відкриття виставки.
Директору Волинського краєзнавчого музею А.Силюку вручено диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”.
    Директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк отримав диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року” за створення інтернет-порталу  „Музейний простір Волині”. Ця подія стала переможцем VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”, зайнявши ІІІ місце серед найкращих подій музейного життя України 2011 року.