Головна » 2012 » Травень » 30
   У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година, приурочена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який 5 червня відмічається  у багатьох країнах світу для того, щоб привернути увагу світової громадськості  до проблем довкілля.
   У Волинському краєзнавчому музеї, в ході пам’ятних заходів приурочених 65-им роковинам проведення заключного етапу депортації українців з етнічних земель у Польщі – акції „Вісла”, відбулися презентація книги кандидата історичних наук Олега Савчука „Свої серед своїх. Депортації українців з Холмщини і Підляшшя у 1944 – 1947 рр.” та відкриття виставки.
    Директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк отримав диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року” за створення інтернет-порталу  „Музейний простір Волині”. Ця подія стала переможцем VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”, зайнявши ІІІ місце серед найкращих подій музейного життя України 2011 року.