Головна » 2015 » December » 10 » Студенти ЛНТУ провели дослідження унікального експоната Волинського краєзнавчого музею

У приміщені Волинського краєзнавчого музею студенти 31 групи кафедри дизайну Луцького національно технічного університету, з метою виготовлення облікової документації, здійснили обстеження унікального експоната відділу давньої історії – човна-однодеревця з Ковельського району. Студенти провели ряд обмірів, виконали ескізні замальовки та робочі креслення у різних проекціях.

Результатом проведених натурних обстежень автентичного човна стане підготовка наукової публікації та розширення співпраці у науково-дослідницькій роботі кафедри дизайну Луцького національно технічного університету та Волинського краєзнавчого музею, що дозволить у майбутньому проводити спільні наукові семінари та конференції.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 727 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2