Головна » 2018 » May » 7 » Проща до Холмської Чудотворної ікони Богородиці (ФОТО, ВІДЕО)
Проща до Холмської Чудотворної ікони Богородиці (ФОТО, ВІДЕО)

6 травня до Холмської Чудотворної ікони Богородиці, яка зберігається у Музеї волинської ікони, відбулася проща вірних Української Греко-Католицької Церкви Луцького екзархату, на чолі з владикою Йосафатом (Говерою).

Біля Чудотворної ікони був відслужений молебень у супроводі хору «Цариці Миру» луцького монастиря святого Василія Великого.

Владика Йосафат під час проповіді наголосив на великій силі віри, яка не потребує доказів, а також — про цінність Холмської ікони Богородиці для українців, її тисячолітню історію.

З особливою подякою владика Йосафат звернувся до працівників Музею волинської ікони за надану можливість уже вчетверте помолитися біля Чудотворної ікони.

Для гостя та учасника прощі о. Андреаса Тірмаєра — засновника та багатолітнього ректора семінарії у м. Ейхштат (Німеччина), та вірних УГКЦ залами музею була проведена екскурсія.

Джерело: Музей волинської ікони

Відео Луцький Екзархат УГКЦ:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 756 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1