Головна » 2015 » December » 18 » ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛЯЛЬОК РУЧНОЇ РОБОТИ ОКСАНИ САГАНЮК ВІДБУЛАСЯ У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ МУЗЕЇ

17 грудня у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація ляльок ручної роботи виготовлених Оксаною Саганюк. Це вже друга її персональна виставка у музеї, оскільки роботи отримали схвальні відгуки відвідувачів.

Оксана Саганюк живе у селі Жовтневе Володимир-Волинського району. Разом з чоловіком виховує двох дітей, а ще встигає робити оригінальні ляльки. Має певні успіхи у цій справі. Щорічно презентує свої роботи на фестивалях «Леді-Теді» та «Етнолялька», котрі відбуваються у Палаці мистецтв у Львові. Нагороджена дипломами цих фестивалів. Оксана Анатоліївна також є володарем гран-прі на конкурсі, який відбувається у Музеї Національної іграшки при бібліотеці № 5 у м. Тернополі. Наша землячка навчає цій цікавій справі дітей у гуртку при Володимир-Волинському районному будинку школяра. Нагроджена подякою управління освіти Волинської облдержадміністрації за активну участь в обласному фестивалі художньої творчості учнів загальноосвітніх шкіл.

Одночасно з роботами Оксани Саганюк свої малюнки у музеї презентували учні 1-А класу(класовод Тетяна Абросімова), 1-Б класу(класовод Марія Костюк), 2-А класу(класовод Олена Жуйвода) Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського. Їх тематика – день святого Миколая, Новий рік і Різдво, побажання повернення додому землякам – учасникам АТО, миру Україні. Оксана Анатоліївна подарувала авторам кращих малюнків Анастасії Демченко, Андрію Сареку, Яні Підлісній, Вікторії Михальчук, Ігорю Кубашу, Лізі Юзепчук, Інні Бенько презенти власної роботи – декоративно оздоблене мило.

Учні 2-А класу гімназії з класоводом Оленою Жуйводою привітали присутніх з святом Миколая і запропонували літературно-музичну композицію, а учні 5-Б класу гімназії захоплено оглянули виставку ляльок і поспілкувалися з її автором.

Виставка буде відкрита для огляду впродовж новорічно-різдвяних свят.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 996 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0