Головна » 2015 » February » 3 » Подарунок Художньому музею
Подарунок Художньому музею

31 січня 2015 року Художній музей у Луцьку вдруге відвідав Антанас Гедвілас (власник колекції портретів литовських правителів та діячів Великого князівства Литовського, які експонувались в музеї у жовтні 2014 року), щоб забрати виставку та художник Артурас Слапшис, який передав у подарунок музею 2 бюста: Любарта та Вітовта, які відлиті за його портретами.

Варто пригадати, що 13 листопада 2014 року відбувся благодійний аукціон живопису, метою якого було зібрати кошти на лікування пораненого в АТО лучанина Сергія Федотова. На операцію, щоб не втратити ногу, і тривалу реабілітацію йому потрібно було 30 000 грн. На продаж було виставлено 5 полотен Артураса Слапшиса і в результаті зібрано 35 000 грн.

Дякуємо литовським друзям за підтримку!

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 849 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3