Головна » 2015 » February » 25 » Подарунки Колодяжненському літературно-меморіальному музею Лесі Українки
Подарунки Колодяжненському літературно-меморіальному музею Лесі Українки

У день 144-ї річниці від дня народження Лесі Українки фондові колекції Колодяжненського літературно-меморіального музею письменниці поповнилися неоціненними подарунками: дирекція Волинського краєзнавчого музею закупила і передала для експонування ексклюзивне видання (шкіряна палітурка, гарний папір і оформлення) драми-феєрії письменниці «Лісова пісня» (Київ: Видавець Л. Д. Россінський, 2008.− 232 с.).

Олександр Шум − майстер вишивки з Луцька, чия виставка в даний час експонується у музеї, передав новостворену вишиту картину «Леся Українка. 1871 − 1913». Наталія Бугай − співавтор виставки, поетеса, майстер ляльки-мотанки, подарувала збірки власних віршів, ляльку-мотанку «Леся», три ляльки-персонажі з «Лісової пісні»: Лукаш, Мавка, Потерча.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 826 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3