Головна » 2015 » February » 2 » Пам’ятаємо про минуле, думаємо про майбутнє (ФОТО, ВІДЕО)
Пам’ятаємо про минуле, думаємо про майбутнє (ФОТО, ВІДЕО)

2 лютого 2015 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір „Пам’ятаємо про минуле, думаємо про майбутнє” до дня визволення Луцька від фашистських загарбників.

У конференц-залі була розгорнута фотодокументальна виставка „Хронологія визволення міста Луцька”, на якій представлено матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею: карта Рівне-Луцької наступальної операції (січень-лютий 1944 р.), фото бійців 1-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням В. Баранова та 2-ої гвардійської кавалерійської дивізії під командуванням Х. Мамсурова, рукописна карта з планом звільнення Луцька роботи М. Калініченка, особисті спогади учасників визволення Луцька: М. Целюби, П. Туза, Ф. Середняка, М. Волкова, В. Сидоренка, фото звільненого Луцька, наказ про призначення капітана Калініченка комендантом м. Луцька від 5 лютого 1944 р. Доповнила експозицію книжкова виставка з бібліотеки Волинського краєзнавчого музею.

Протягом вечора звучали вірші волинських поетів, які читали учні Центру професійно-технічної освіти.

Музичною сторінкою заходу стали пісні воєнних літ у виконанні Василя Чепелюка, народного артиста України, професора кафедри музичного мистецтва Інституту мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; Лариси Півачук, артистки Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, а також вокального ансамблю „Ластівки” Луцької музичної школи №1 імені Ф. Шопена (керівник – Марія Лукач).

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 854 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4