Головна » 2016 » May » 31 » Обласний музей провів заходи до Міжнародного дня захисту дітей
Обласний музей провів заходи до Міжнародного дня захисту дітей

У Волинському краєзнавчому музеї до Міжнародного дня захисту дітей 31 травня 2016 року пройшов цикл заходів для діток різного віку.

Були проведені майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки від Тетяни Тищенко, завідувача відділу природи Волинського краєзнавчого музею, майстер-клас з виготовлення глиняних оберегів від гончара Анатолія Філозофа.

Цікавим подарунком для дітей був боді-арт від майстра візажу та зачісок Любові Ніколаюк, яка є багаторазовим переможцем щорічного фестивалю «Парад наречених», призеркою міжобласного фестивалю «Квітка лотоса», а також відзначена у номінації «Людина року», як «Найкращий візажист 2015 року».

Працівниками музею було проведено безліч цікавих та пізнавальних екскурсій.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 811 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3