Головна » 2015 » February » 10 » Не залишайтесь байдужими!
Не залишайтесь байдужими!

У важкий і відповідальний час для України кожен спроможний зробити свій внесок на підтримку учасників бойових дій на сході країни: допомогти волонтерам зібрати необхідні речі, перерахувати кошти, написати кілька добрих слів, підтримати їх родини.

Бійці 1-го територіального батальйону „Волинь“ дев’яносто днів перебували в зоні АТО. Нині вони проходять підготовку після ротації. Свої слова вдячності і шани їм висловлюють працівники Волинського краєзнавчого музею. На власноруч виготовлених листівках ‒ побажання миру, перемоги і найголовніше ‒ „повертайтесь живими“.

Щирі слова і гостинці для ТрБ „Волинь“ були передані через солдата Анатолія Дрищана.

Будьте впевнені, про Вас пам’ятають кожну мить, кожну хвилину і з нетерпінням очікують на повернення додому.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 950 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.6/9