Головна » 2016 » May » 20 » Нагороджено Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки
Нагороджено Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

На урочистій академії у Волинському краєзнавчому музеї з нагоди Міжнародного дня музеїв доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної і навчальної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Світлана Гаврилюк вручила нагороду ректорату волинського вишу – Золотий знак Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Колодяжненському літературно-меморіальному музею Лесі Українки, а Срібний знак – його завідувачу, заслуженому працівнику культури України Вірі Комзюк. Окрім того, В. Комзюк отримала Почесну грамоту Волинської облдержадміністрації.

Музейні працівники Волині від щирого серця

вітають своїх колег

із заслуженими нагородами!

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 780 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1