Головна » 2012 » Травень » 4 » На Волині у селі Сереховичі Cтаровижівського району в 2013 році можуть створити музей місцевого самоврядування.
Про це стало відомо 4 травня під час сесії Волинської обласної ради.
Депутат ради Ігор Гузь («Фронт Змін») виступив із депутатським запитом, у якому розповів, що ініціатором створення музею є екс-депутат, виходець із села, директор музею історії Луцького Хрестовоздвиженського братства Андрій Бондарчук.
За словами Гузя, в центрі села є аптека, яка не працює і знаходиться в комунальній власності. Саме в цьому приміщенні хочуть створити музей місцевого самоврядування.
У своєму запиті Гузь пропонує закласти гроші на створення музею із обласного бюджету на 2013 рік.
Депутати не підтримали запит Гузя, проте голова Волинської ОДА Борис Клімчук сказав, що врахує це побажання.

Джерело: ВолиньPost, 04.05.2012
Категорія: Старовижівський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 889 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0