Головна » 2018 » May » 4 » Ми пам’ятаємо
Ми пам’ятаємо

8 травня 2018 року об 11.30 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година «Про минуле серце пам’ять зберігає», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та майстер-клас з виготовлення червоної квітки маку, символу пам’яті.

День пам’яті та примирення відзначається в Україні 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне пошанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 519 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0