Головна » 2016 » May » 5 » Магія писанки
Магія писанки

Цього року волиняни активно готувалися до Великодня. Багато охочих написати писанку до свята завітало на заняття школи писанкарства «Чарівний писачок», що діє більше двадцяти років у Волинському краєзнавчому музеї. Хтось вперше взяв у руки писачок і опановував техніку воскового розпису. Вчились виводити традиційні писанкові орнаменти «вітрячки», «грабельки», «восьмипелюсткові розети», «рибки» та інші. Той хто знайомий з технологією виготовлення писанки, спробував нові орнаменти-символи. Прикладом для них стали писанки учасників ХХІІ обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття».

Напередодні свята школу писанкарства відвідали учні луцьких шкіл № 4, 9, 13, 23, 25, студенти Луцького педагогічного училища, учасники проекту «Психологічна допомога учасникам АТО та їх сім’ям».

Дякуємо всім за довіру, підтримку народних традицій та щирі, теплі емоції напередодні свята.

Пропонуємо переглянути фотозвіт із занять:

Працівники відділу етнографії та народних промислів Волинського краєзнавчого музею

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 764 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4