Головна » 2015 » December » 11 » Кресова Кав’ярня в обласному музеї
Кресова Кав’ярня в обласному музеї

7 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся літературно-мистецький вечір „Кресова Кав’ярня”. Це спільний проект Товариства польського мистецтва „Барви Рубежів”, голова – заслужений працівник культури Польщі Георгій Ролінгер, і Волинського краєзнавчого музею, директор – заслужений працівник культури України Анатолій Силюк. На заході була присутня віце-консул Республіки Польща в Луцьку Єлизавета Зеліньська.

В урочистому концерті взяли участь артисти волинського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка: Лариса Півачук, Мирослав Юзефович. Соло на саксофоні виконав завідуючий музичною частиною театру, головний диригент, заслужений артист України Микола Гнатюк. Звучали пісні у виконанні народного артиста України Василя Чепелюка.

Виступали також відомі не лише в Україні, але й за її межами виконавці та митці Петро Шугай, Юрій Поліщук (керівник гурту „Чорні Черешні”), Тетяна Ціхоцька, Тріо бандуристок „Лелія” (керівник директор музичної школи № 1 ім. Ф.Шопена Ольга Чуріна). Чудові твори виконували учні заслуженого працівника культури України Ірини Циганкової. Захід відбувся під художнім керівництвом Марії Лукач.

Джерело: Барви Рубежів

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 772 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2