Головна » 2015 » February » 22 » Конкурс читців „Мій любий краю” (ФОТО, ВІДЕО)
Конкурс читців „Мій любий краю” (ФОТО, ВІДЕО)

22 лютого 2015 року у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки проходив конкурс читців „Мій любий краю”, присвячений 144-ій річниці від дня народження Лесі Українки. Мета конкурсу – розвиток художнього читання, вдосконалення виконавської майстерності, виявлення і підтримка обдарованої молоді, вшанування пам’яті та популяризація творчості Лесі Українки.

У конкурсі взяли участь учасники художньої аматорської творчості Горохівського, Любомльського, Локачинського, Любешівського районів, с.Білин Ковельського району, Ковельського міського народного дому „Просвіта”, культурно-мистецького центру м. Володимира-Волинського, Волинського державного училища культури і мистецтв ім. Стравінського та ін.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: молодша, середня та старша категорії. Учасники конкурсу нагороджені грамотами та подяками.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 948 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5