Головна » 2015 » February » 21 » Художній музей запрошує на відкриття виставки Катерини Ганейчук
Художній музей запрошує на відкриття виставки Катерини Ганейчук

Відкриття виставки «Я (Майдан). Виставка творів Катерини Ганейчук. Вибійка на полотні», яка присвячена НЕБЕСНІЙ СОТНІ, відбудеться у Художній музеї 25 лютого (середа) о 16 год.

Експозиційний ряд виставки збудовано із декількох серій творів: «Я (Майдан)», «Коралі», «На небі та на землі».

Головним змістовим акцентом стало полотно «Я (Майдан)» – робота-реакція Катерини Ганейчук на події 2013-2014 року в Україні.

Зроблена старою технікою вибійки на полотні, на двох чотирьохметрових полотнах акрилом. Дрібні деталі для штампу вирізані були з картоплі, великі – з паперових трафаретів. Композиція полотен вирішена, як фрагмент нескінченних фризів. Модулі у вигляді силуету чаш, переходять з одної в іншу, з ряду в ряд, створюючи ланцюжки повторів. Чаші одночасно є головами з обличчями, що характерні по написанню лиць хатній іконі на склі Західної України...

Біографічна довідка:

Катерина ГАНЕЙЧУК (Савчук у дівоцтві). Член спілки художників, дизайнер, викладач арт-студії «ПЯТЕРНЯ».

1974 р. народжена в Білорусії.

1995 р. закінчила Львівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша, кафедра художньої кераміки.

2001 р. закінчила Львівську Академію Мистецтв, дизайн інтер’єру та меблів.

Живе і працює в Луцьку.

Належить до сучасних художників, що творять концептуальне мистецтво , використовуючи автентичні техніки  витинанки, левкасу, текстилю та розпису на склі.

Займається фотографією та живописом. Працює дизайнером інтер’єру та меблів.

З 2008 р. учасник обласних та 7-ми Всеукраїнських виставок.

Автор 3-х персональних виставок.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 826 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3