Головна » 2016 » May » 10 » До уваги учасників конференції «Перша світова війна на Волині та Волинському Поліссі»

Маневицький краєзнавчий музей за участі Управління культури Волинської облдержадміністрації, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Волинського краєзнавчого музею, Державного архіву Волинської області, ряду наукових інституцій Польщі, організовує Міжнародну наукову конференцію «Перша світова війна на Волині та Волинському Поліссі», проведення якої перенесено на 5-6 липня 2016 року. Тези та матеріали до друку приймаються до 1 червня.

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 767 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3