Головна » 2015 » December » 18 » До дітей у гості прийшла музейна Зимонька-Зима
До дітей у гості прийшла музейна Зимонька-Зима

17 грудня до дитячого садочка № 25 міста Луцька завітали наукові співробітники відділу природи Волинського краєзнавчого музею із театралізованим дійством «Зимонька-Зима в гостях у малят».

У ході заходу діти зустрілись із казковою гостею – Зимою, познайомились із життям природи у холодну пору року і про те, як люди допомагають звірям і птахам вижити в голодний і холодний період. Дошкільнята із захопленням слухали красиву волинську легенду «Чому ялинка стала символом Різдва».

Працівники музею розповіли дітям, коли ялинка стала окрасою улюблених свят малечі всього світу, а також чим її прикрашали в різні історичні часи.

Малюки дізнались чому дітям різних країн різдвяні й новорічні подарунки приносять різні персонажі – Святий Миколай, Санта-Клаус і Дід Мороз, а також чому Святого Миколая вважають покровителем міста Луцька.

На завершення казкової зустрічі малята із задоволенням погрались із Зимою у «сніжки» та попросили її до новорічних свят вкрити землю білим пухнастим снігом.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1089 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3