Головна » 2016 » May » 19 » Цуманські дуби біля музею
Цуманські дуби біля музею

Напередодні Міжнародного дня музеїв чудовий подарунок для Ківерцівського краєзнавчого музею зробили працівники Національного природного парку “Цуманська пуща”, створеного указом Президента України в 2010 році на базі водно-болотних угідь і лісових масивів Ківерцівського району, на крайній межі Українського Полісся, у межиріччі Стиру та Горині, з метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів.

Директор заповідника Ігор Квач разом зі своїми колегами посадили на території музею два молодих дубки, вирощених із жолудів 600-800-річних дерев з давньоруського валу в с.Городище.

Степан Войчик,

директор Ківерцівського краєзнавчого музею

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 892 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1