Головна » 2015 » December » 29 » «Барви передноворіччя» у Художньому музеї
«Барви передноворіччя» у Художньому музеї

26 грудня у Художньому музеї відбувся заключна акція із культурно-мистецького проекту «Довгі осінні зимові вечори» – концерт вокальної музики «Барви передноворіччя».

Програму прикрасили оперні арії, романси відомих європейських та вітчизняних класиків, чудові українські народні пісні у виконанні відомих артистів: Сергій Бень, Ірина Малашевська, Леонід Гнатюк. Музика поєднала та понесла у свій вир всіх присутніх шанувальників класичної музики та мистецтва. Вечір видався цікавим та незабутнім, а всі присутні із піднесеним настроєм та гармонією душ натхненно дарували свої щирі оплески.

Колектив Художнього музею приносить вдячність відвідувачам, які розділяють з ними любов до мистецтва, любов до музики.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 777 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0