Головна » 2018 » December » 27

Напередодні новорічно-різдвяних свят в Іваничівському історичному музеї був проведений майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас «Новорічна сніжинка». Учасниками заходу були працівники музею і «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості».

Сьогодні у Волинському краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяного «павука». Його учасниками стали учні 5-А класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей.

Щоб поглибити знання учнів про народні вірування, традиції, пов’язані з новорічно-різдвяними святами, у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового провели вікторину «Зима іде – свята веде». Участь у ній взяли вихованці 3-А класу школи нашого містечка.

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід – підбиття підсумків екологічного конкурсу творчих робіт (презентацій) на тему «У світі тварин. Дикі мешканці Цуманської пущі».

Члени конкурсної комісії визначились із кандидатом на посаду директора Волинського краєзнавчого музею. Ймовірним директором може стати працівник музею Оксана Важатко.

Колектив Волинського краєзнавчого музею щиро вітає Оксану Георгіївну з перемогою і готовий до творчої праці!