Головна » 2018 » December » 18

Волинським краєзнавчим музеєм підготовлено та видано: Волинський музейний вісник: Наук. зб.: Вип. 9. / Упр-ня культури, з пит. релігій та націонал. Волин. ОДА; Волин. краєзн. музей; каф. документознавства і музейн. cправи СНУ ім. Лесі Українки; Упоряд. Є. Ковальчук, А. Силюк. – Луцьк, 2018. – 378 с.

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбувся пізнавально-розважальний захід «Казку зима візерунком малює, а Миколай подарунки готує».

До Дня Святого Миколая та Різдвяно-Новорічних свят у Волинському краєзнавчому музеї відкрилась цікава тематична виставка – «В український рідний край поспішає Миколай».

Перед днем святого Миколая волонтери благодійного фонду «Слава», спільно з представниками Волинського обласного та Луцького міського військкоматів, а також співробітниками Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, привітали дітей загиблих військовослужбовців